Ant Duvenėlio ežero kranto, esančioje modernioje kaimo turizmo sodyboje – vienkiemyje, kviečiame pailsėti. Privati valda, rami vieta, graži aplinka, apsupta miškų.

Pasiilgote tyro oro, atgaivos sielai ir ramybės nuo miesto šurmulio? Papuolėt ten kur reikia – geriausias poilsis yra vienkiemyje. Tai puiki vieta šeimų poilsiui.

Jaukūs rąstiniai nameliai su terasomis pritaikyti šeimos poilsiui. Yra puikios sąlygos nakvynei. Jūs galėsite apsistoti nameliuose po 3 miegamuosius, kurie yra šiuolaikiškai ir patogiai įrengti. Erdvios terasos su nuostabiu vaizdu į ežerą. Nameliuose yra židinys, TV, virtuvė, buitinė technika, dušas, WC.

Pirmojo namelio lauko pavėsinėje galima jaukiai pasėdėti prie židinio, yra galimybė židinyje kepti „šernioką”, o šašlykinėje visa kita.. Prie antrojo namelio pavėsinės įrengta vieta šašlykinei, katile galėsite virti žvejybos laimikį.

Pirčių fanai turės puikų šansą pasimėgauti lietuviška garine pirtele ar kubilu, esančius ant ežero kranto. Įkaitus – vienas malonumas panerti į vėsų ežero vandenį nuo lieptelių.. Pirtis – puiki pramoga visais metų laikais!

Aktyvaus poilsio mėgėjai bei mažieji mūsų svečiai nenuobodžiaus. Puiki galimybė žvejoti nuo lieptų ar iš valties. Čia mėgstama lynų ir lydžių vietelė.

Už nakvynę pirmoje viloje – 140€.
Už nakvynę antroje viloje – 160€.
Papildomos kainos už pirtį ir kubilą.